Antique

Number of items: 82

Nagy méretű, dekoratív, vésett Ezüst (Ag) nettó: 91 g, jelzett, pudrié. d: 10 cm. Betét és csapszeg nélkül
11715.

2 000 HUF
20

11716.

5 000 HUF

11717.

10 000 HUF

Art Deco bakelit karperec, vékony ezüst berakással, d: 6,5cm
11718.

7 000 HUF
18,97
21,88
16

Könyvalakú, vászonkötésű, német gyártmányú (John J. Moser Berlin), gazdagon díszített fém persely "Pécsi Takarék Pénztár" felirattal, hátoldalán a Hiszekegy szövegével, + kulcsa , kinyitható. 1920 körül.
11719.

8 000 HUF
10

Ikon másolat: Kazáni Istenanya. Vegyes technika, fa. 13x10cm
11720.

5 000 HUF

Ikon másolat: Szent Mihály Arkangyal. Vegyes technika, fa. 12x10cm
11721.

5 000 HUF

Ikon másolat: Szent Márton. Vegyes technika, fa. 12x10cm
11722.

5 000 HUF

Ikon másolat: Megváltó Krisztus. Vegyes technika, fa. 12x10cm
11723.

5 000 HUF

Díszes tajtékpipa fej kos motívummal, faragott fa, XIX. sz., ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, PA mesterjellel, korának megfelelő állapotban, restaurált, (bruttó: 130 gr.), 9,5x9 cm
11724.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF