Antique Number of items: 82
2557447
11715
419
Antique
Nagy méretű, dekoratív, vésett Ezüst (Ag) nettó: 91 g, jelzett, pudrié. d: 10 cm. Betét és csapszeg nélkül
2 000 HUF
2466085
11716
419
Antique
5 000 HUF
2650572
11717
419
Antique
10 000 HUF
2648557
11718
419
Antique
Art Deco bakelit karperec, vékony ezüst berakással, d: 6,5cm
7 000 HUF
2650571
11719
419
Antique
Könyvalakú, vászonkötésű, német gyártmányú (John J. Moser Berlin), gazdagon díszített fém persely "Pécsi Takarék Pénztár" felirattal, hátoldalán a Hiszekegy szövegével, + kulcsa , kinyitható. 1920 körül.
8 000 HUF
2643468
11720
419
Antique
Ikon másolat: Kazáni Istenanya. Vegyes technika, fa. 13x10cm
5 000 HUF
2643465
11721
419
Antique
Ikon másolat: Szent Mihály Arkangyal. Vegyes technika, fa. 12x10cm
5 000 HUF
2643462
11722
419
Antique
Ikon másolat: Szent Márton. Vegyes technika, fa. 12x10cm
5 000 HUF
2643467
11723
419
Antique
Ikon másolat: Megváltó Krisztus. Vegyes technika, fa. 12x10cm
5 000 HUF
2643269
11724
419
24000
Antique
Díszes tajtékpipa fej kos motívummal, faragott fa, XIX. sz., ezüst (Ag) szerelékkel, jelzett, PA mesterjellel, korának megfelelő állapotban, restaurált, (bruttó: 130 gr.), 9,5x9 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house