Antique
Number of items: 82
2648864
11679
419
Antique
Rézveretes, csontberakásos antik fényképalbum, sérült, széteső állapotban, 14×11,5x5 cm
1 200 HUF
2648815
11680
419
Antique
Ágas-bogas. Hímzés, jelzés nélkül. XX. sz. eleje/első fele, szecessziós stílusban. Üvegezett fakeretben, 55,5×51,5 cm
10 000 HUF
2652260
11681
419
Antique
Régi orosz lakk doboz, kézzel festett, 20x14cm, sérült
10 000 HUF
2650461
11682
419
Antique
Albert Köhler (AK & Cie) szecessziós alpakka tálca, közepén monogrammal, 1890-1910 körül. Jelzett, korának megfelelő állapotban, 47,5x33,5 cm
8 000 HUF
2650392
11683
419
Antique
XX. század: Tibeti thangka. Üvegezett kereteben, Jelzett, apró sérülésekkel, 25x21 cm
8 000 HUF
2649780
11684
419
Antique
Régi ón korsó, jelzett, kopott, m: 20 cm
10 000 HUF
2649312
11685
419
Antique
Régi forgó pisztoly, revolver, 19. század vége, jelzett: Manufacture d'armes RONGE Jean-Baptiste, 9-es kaliber, kopott, 25cm (hatástalanított)
6 000 HUF
2649313
11686
419
Antique
Régi pisztoly, sérült, 20 cm (hatástalanított)
6 000 HUF
2648138
11687
419
Antique
HADAR AVIV izraeli művész: Jeruzsálem. Tűzzománc, fára applikálva. Jelzett. 12x12cm
8 000 HUF
2647953
11688
419
Antique
Kínai jádeberakásos fa ékszeres, doboz, kopott, 23x17x11cm
12 000 HUF
2647958
11689
419
15000
Antique
Ikon: Szent Gabriel (Hírhozó arkangyal). Tojástempera, fa, Sérült, 28x21cm
15 000 HUF
2647959
11690
419
15000
Antique
Ikon: Szent Miklós. Tojástempera, fa, Sérült, 27x17,5cm
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m