11822. Closed 418. Online auction Cameras, film, accesories
3 000 HUF 8,13 EUR, 9,38 USD
0 HUF
Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm
Photo of the item taken by : karap_norbert