Gróf Vay Sándor [szül. Vay Sarolta grófnő (1859-1918)]: Erzsébet királ... https://www.darabanth.com/en/418-Online-auction/418.0/Books/Books-Other-rarities~1000024/Grof-Vay-Sandor-szul-Vay-Sarolta-grofno-1859-1918-Erzsebet-kiralynerol-es-mas-kron~II2633155
2633155
17385
418
1 600 HUF
Description: Gróf Vay Sándor [szül. Vay Sarolta grófnő (1859-1918)]: Erzsébet királynéról és más krónikás följegyzések. Gróf Vay Sándor munkái VIII. köt. Gergely Imre és Udvary Géza rajzaival. Bp., [1910], Országos Monográfiai Társaság (Légrády-ny.), 198 p. + 16 t. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, fakó gerinccel, néhány kissé foltos lappal, néhány képtáblán hiányzó hártyapapírral.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house