Antique Number of items: 62
2630919
11693
418
40000
Antique
Monumentális bóléstál, ezüstözött alpakka, dúsan csiszolt ólomkristály, kopott, m: 43 cm,
40 000 HUF
2630934
11694
418
Antique
Két személyes kávéfőző készlet, ezüstözött, jelzett, kopásnyomokkal.
8 000 HUF
2630949
11695
418
40000
Antique
Jelzés nélkül: "A hazáért mindhalálig! Magyar Királyi Honvéd Ludovika Akadémia 1808" és "1932 legszebb sporteredményért". Relief, fém, kopott korabeli fakeretben. 24x15 cm
40 000 HUF
2641164
11696
418
Antique
2 db régi bronz gyertyatartó, egyik sétáló, m: 11 és 20 cm
10 000 HUF
2636188
11697
418
14000
Antique
Litkei József (1922-1988): Férfi és nő. Bőrkép, jelzett, szövetre applikálva, 60x19 és 60×18,5 cm
14 000 HUF
2632756
11698
418
Antique
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, keret nélkül, 38,5×25,5 cm
3 000 HUF
2641037
11699
418
Antique
Ezüstözött virágmintás teáskanna, cizellált díszítéssel, kis deformációval, jelzett, m: 26 cm
8 000 HUF
911310
11700
418
Antique
3 000 HUF
2599169
11701
418
Antique
Kalimáris / tintatartó, márvány és üveg, porcelán betéttel, 22x12x10cm
6 000 HUF
2599170
11702
418
Antique
Kalimáris / tintatartó, márvány és fa, üveg betéttel, 19x10x9cm
6 000 HUF
2616803
11703
418
Antique
Selyemkép, hátoldalán felirattaé vagy jelzéssel (? Kaló Éva) valamint Idea Iparművészeti Vállalat töredékes címkéjével. 27×27 cm, fakeretben
1 600 HUF
2600419
11704
418
Antique
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, öntött, patinázott bronz, jelzés nélkül, kopásokkal m: 20,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house