Antique

Number of items: 62

Antik vörösréz teáskanna, jelzés nélkül, korának megfelelő horpadásokkal, sérülésekkel. m. 26cm, d: 22 cm
11681.

4 000 HUF

U. Kfredman Östersund jelzett vörösréz teáskanna, korának megfelelő horpadásokkal. m. 21cm, d: 19 cm
11682.

7 000 HUF
18,97
21,88

Strübe & Sohn jelzett cukortartó, ezüstözött alpakka, korának megfelelő állapotban. m. 11,5cm, d: 20 cm
11683.

7 000 HUF
18,97
21,88

Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
11684.

5 000 HUF

F. Fritsch bécsi színházi látcső tokban, korának megfelelő állapotban. 13x8,5cm
11685.

7 000 HUF
18,97
21,88

7 db art deco ezüstözött gyertyatartó, közte WMF is
11686.

28 000 HUF
75,88
87,50

2 db nagyméretű vörösréz lábos, kopásnyomokkal, d: 38 cm
11687.

20 000 HUF
54,20
62,50
9

Antik nagy méretű orosz fa tojás, ikonképekkel díszítve, lepattanásokkal, repedéssel, m: 18 cm
11688.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kézi kalamáris, ezüstözött fém, jelzés nélkül, csont fogóval, hibátlan, m: 7 cm
11689.

6 000 HUF

Török handzsár és pajzs, múzeumi másolat, antikolt, h: 71 cm, d: 50 cm
11690.

50 000 HUF
135,50
156,25

11691.

36 000 HUF
97,56
112,50

Asztali, fiókos, fadoboz, csont, teknős és gyöngyház berakással, belseje sérült béleléssel, kopott, sérüléssel. 15x8x13cm
11692.

1 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF