Antique
Number of items: 62
2632999
11681
418
Antique
Antik vörösréz teáskanna, jelzés nélkül, korának megfelelő horpadásokkal, sérülésekkel. m. 26cm, d: 22 cm
4 000 HUF
2632994
11682
418
Antique
U. Kfredman Östersund jelzett vörösréz teáskanna, korának megfelelő horpadásokkal. m. 21cm, d: 19 cm
7 000 HUF
2632987
11683
418
Antique
Strübe & Sohn jelzett cukortartó, ezüstözött alpakka, korának megfelelő állapotban. m. 11,5cm, d: 20 cm
7 000 HUF
2632975
11684
418
Antique
Simon Waldstein bécsi színházi látcső, korának megfelelő állapotban. 10x9cm
5 000 HUF
2632970
11685
418
Antique
F. Fritsch bécsi színházi látcső tokban, korának megfelelő állapotban. 13x8,5cm
7 000 HUF
2640886
11686
418
28000
Antique
7 db art deco ezüstözött gyertyatartó, közte WMF is
28 000 HUF
2640891
11687
418
Antique
2 db nagyméretű vörösréz lábos, kopásnyomokkal, d: 38 cm
20 000 HUF
2641175
11688
418
14000
Antique
Antik nagy méretű orosz fa tojás, ikonképekkel díszítve, lepattanásokkal, repedéssel, m: 18 cm
14 000 HUF
2632796
11689
418
Antique
Kézi kalamáris, ezüstözött fém, jelzés nélkül, csont fogóval, hibátlan, m: 7 cm
6 000 HUF
2632856
11690
418
50000
Antique
Török handzsár és pajzs, múzeumi másolat, antikolt, h: 71 cm, d: 50 cm
50 000 HUF
2632052
11691
418
36000
Antique
36 000 HUF
2630987
11692
418
Antique
Asztali, fiókos, fadoboz, csont, teknős és gyöngyház berakással, belseje sérült béleléssel, kopott, sérüléssel. 15x8x13cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m