15067.
Closed 417. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. Bp., 1957, Bibliotheca. Fekete-fehér egészoldalas fotókkal. Kihajtható térkép-melléklettel, 37x28 cm Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.