17142.
Closed 417. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Simon József Sándor: A spekulatív természettudomány alapgondolatai mint az egységes érzetfilozófia rendszere. Bp., 1904., Athenaeum, XII+421 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapélekkel.