17173.
Closed 417. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Dr. Bendefy-Benda László: A magyar föld és története I. Hazánk talaj- és kőzetviszonyai. Bp., 1934, Elbert és Társa. Kiadói egészvászon kötés, címlap kijár, kopottas állapotban.