https://www.darabanth.com/en/417-Online-auction/417.0/Art-and-other-collectibles/Maps~30/OreteliusTheatrum-orbis-terrarum-Louvain-1597-Facsimile-kiadas-Egeszvaszon-kotesben-seru~II2630876
2630876
13419
417
Maps
2 800 HUF
Description:
Oretelius:Theatrum orbis terrarum, Louvain 1597. Facsimile kiadás. Egészvászon kötésben, sérült papír védőborítóval
Share:
Photo of the item taken by
: pk
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m