12572.
Closed 417. Online auction
Historical documents, manuscripts
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Régi vázlatfüzet rengeteg ceruzarajzzal, főleg puttók, gyerekábrázolások. Jelzés nélkül, sérült félvászon-kötésben.