Flea Market

Number of items: 495

3db játék mackó / maci, sérült, 24-44cm
11768.

1 200 HUF

Fadoboz, tetején üveg alatt, angol vadászjelenet, litográfia, kopásnyomokkal, 14x19x7cm
11769.

2 400 HUF

Alphonse Maria Mucha (1860 - 1939) képével díszített, kekszes, pléh doboz, kopásnyomokkal, 20x13x7,5cm
11770.

2 400 HUF

Uher hangszóró dobozában, 12W, működik,
11771.

1 800 HUF

Vegyes sótartók, m: 4-7cm (üveg, fém, porcelán.
11772.

1 800 HUF

11773.

24 000 HUF
65,04
75,00

Vegyes bolha tétel, réz gyertyatartó, fali réz tálka, asztali öngyújtó, fém váza, réz kiöntő, fém doboz, apró kopásnyomokkal, egyik kiöntő sérült, Edgar Degas fali nyomat.
11774.

2 400 HUF

Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11 cm, h: 19 cm
11775.

4 000 HUF

Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, fekete festékkel festett, sérült, rozsdafoltos, 20x10x23 cm
11776.

2 000 HUF

Fém csengő, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11777.

1 800 HUF

Ford Nyakkendő dobozban.
11778.

Ford Nyakkendő dobozban.

1 800 HUF

Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm
11779.

400 HUF
1,08
1,25
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF