Flea Market Number of items: 495
2628323
11768
417
Flea Market
3db játék mackó / maci, sérült, 24-44cm
1 200 HUF
2628336
11769
417
Flea Market
Fadoboz, tetején üveg alatt, angol vadászjelenet, litográfia, kopásnyomokkal, 14x19x7cm
2 400 HUF
2628339
11770
417
Flea Market
Alphonse Maria Mucha (1860 - 1939) képével díszített, kekszes, pléh doboz, kopásnyomokkal, 20x13x7,5cm
2 400 HUF
2628409
11771
417
Flea Market
Uher hangszóró dobozában, 12W, működik,
1 800 HUF
2627980
11772
417
Flea Market
Vegyes sótartók, m: 4-7cm (üveg, fém, porcelán.
1 800 HUF
2627699
11773
417
24000
Flea Market
24 000 HUF
2626995
11774
417
Flea Market
Vegyes bolha tétel, réz gyertyatartó, fali réz tálka, asztali öngyújtó, fém váza, réz kiöntő, fém doboz, apró kopásnyomokkal, egyik kiöntő sérült, Edgar Degas fali nyomat.
2 400 HUF
2626998
11775
417
Flea Market
Réz mozsár, törővel, kopásokkal, m: 11 cm, h: 19 cm
4 000 HUF
2626996
11776
417
Flea Market
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, fekete festékkel festett, sérült, rozsdafoltos, 20x10x23 cm
2 000 HUF
2626897
11777
417
Flea Market
Fém csengő, kopásnyomokkal, m: 19 cm
1 800 HUF
2626898
11778
417
Flea Market
1 800 HUF
2626616
11779
417
400
Flea Market
Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house