Flea Market

Number of items: 495

Figurális lámpa, réz, ónix, kartonozott ernyővel, kopott, működik, m: 48 cm
11780.

10 000 HUF

Gyümölcs kínáló, réz, kopott, m: 26 cm, d: 28 cm
11781.

10 000 HUF

Figurális kínáló, réz és fém, jelzés nélkül, kopott, m: 32 cm
11782.

10 000 HUF

Levélnehezék, fej formát ad az árnyéka napsütésben. Öntöttvas, m: 9 cm
11783.

3 000 HUF
13

Réz dísz tank, jelzés nélkül, kopott, 20x10x9cm
11784.

Cancelled

RETRO Triumphator Német tekerős mechanikus számológép, kopott, 36x16cm
11785.

6 000 HUF

Régi Colombus levélmérleg, sérült, m: 20,5cm
11786.

3 000 HUF

Tűzjelző, fém, működik, d: 24 cm
11787.

8 000 HUF

Iparművész réz váza. 26 cm
11788.

Iparművész réz váza. 26 cm

3 000 HUF

Retro párizsi mechanikus asztali naptár zománcozott fém 7,5 cm
11789.

2 000 HUF
9

Bols retró zenélő palack, működik, kopott, m: 27 cm
11790.

3 000 HUF

Belt bőrstúdió: Erdei ház. Bőrkép, kopásnyomokkal, hátoldalán sérült etikett, 52x44cm
11791.

11 000 HUF
29,81
34,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF