Flea Market
Number of items: 495
2625962
11780
417
Flea Market
Figurális lámpa, réz, ónix, kartonozott ernyővel, kopott, működik, m: 48 cm
10 000 HUF
2625961
11781
417
Flea Market
Gyümölcs kínáló, réz, kopott, m: 26 cm, d: 28 cm
10 000 HUF
2625959
11782
417
Flea Market
Figurális kínáló, réz és fém, jelzés nélkül, kopott, m: 32 cm
10 000 HUF
2625860
11783
417
Flea Market
Levélnehezék, fej formát ad az árnyéka napsütésben. Öntöttvas, m: 9 cm
3 000 HUF
2625847
11784
417
Flea Market
Réz dísz tank, jelzés nélkül, kopott, 20x10x9cm
2625821
11785
417
Flea Market
RETRO Triumphator Német tekerős mechanikus számológép, kopott, 36x16cm
6 000 HUF
2625815
11786
417
Flea Market
Régi Colombus levélmérleg, sérült, m: 20,5cm
3 000 HUF
2625814
11787
417
Flea Market
Tűzjelző, fém, működik, d: 24 cm
8 000 HUF
2625732
11788
417
Flea Market
Iparművész réz váza. 26 cm
3 000 HUF
2625747
11789
417
Flea Market
Retro párizsi mechanikus asztali naptár zománcozott fém 7,5 cm
2 000 HUF
2625755
11790
417
Flea Market
Bols retró zenélő palack, működik, kopott, m: 27 cm
3 000 HUF
2625464
11791
417
11000
Flea Market
Belt bőrstúdió: Erdei ház. Bőrkép, kopásnyomokkal, hátoldalán sérült etikett, 52x44cm
11 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m