https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Flea Market

Number of items: 495

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kis gyertya készlet, eredeti csomagolásában, virágos kis kerámia tálkával, bizsu karkötővel + egyiptomi sérült papirusz kép
1
11840.

Kis gyertya készlet, eredeti csomagolásában, virágos kis kerámia tálkával, bizsu karkötővel + egyiptomi sérült papirusz kép

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Fém húsos / ragu tál fedővel, karcolásokkal, 39×23 cm
1
11841.

Fém húsos / ragu tál fedővel, karcolásokkal, 39×23 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
21
 
3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel
1
11842.

3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Fali gyertyatartó, réz, fa, kopott, 22x16cm
1
11843.

Fali gyertyatartó, réz, fa, kopott, 22x16cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Diszkó "gömbös" Absolut vokás palack, kopott, m:27cm
1
11844.

Diszkó "gömbös" Absolut vokás palack, kopott, m:27cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Lakozott papírmasé kacsa, ceyloni, jelzés nélkül, kopott, m:20cm
1
11845.

Lakozott papírmasé kacsa, ceyloni, jelzés nélkül, kopott, m:20cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Vörös márvány váza, kopott, m:21cm
1
11846.

Vörös márvány váza, kopott, m:21cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Bronz falikar, gyertyaizzós kivitelben, kopott, m:19cm
1
11847.

Bronz falikar, gyertyaizzós kivitelben, kopott, m:19cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Lőtéri spotter működik, kopott, feltehetően MOFÉM gyártmány, jelzés nélkül, h:50cm
1
11848.

Lőtéri spotter működik, kopott, feltehetően MOFÉM gyártmány, jelzés nélkül, h:50cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
KODEN mélységmérő, hiányos, kopott, h:18,5cm
1
11849.

KODEN mélységmérő, hiányos, kopott, h:18,5cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Fém + üveg betétes hat személyes teás csésze készélet, aljjal.
1
11850.

Fém + üveg betétes hat személyes teás csésze készélet, aljjal.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Festett relief, fa, kopott, 18x23cm
1
11851.

Festett relief, fa, kopott, 18x23cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment