Flea Market
Number of items: 495
2498974
11828
417
Flea Market
5 darabos koktélos, bár ital keverő készlet, acél, gyári dobozában. m: 19cm
2 000 HUF
2631177
11829
417
Flea Market
12 db kisebb méretű fém doboz (Tea Közért, Köménymag stb.), többsége XX. sz. közepe-második fele, kopott, részben kissé sérült
2630452
11830
417
Flea Market
Rezezett fém tea, kávé és cukortartó, kopásnyomokkal, 3 db
9 000 HUF
2630447
11831
417
Flea Market
Ezüstözött alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
5 000 HUF
2630434
11832
417
Flea Market
Festett, faragott fa hal és kacsa, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 és 15 cm
3 000 HUF
2631050
11833
417
Flea Market
Állítható keretű nagyító, a kereten sérüléssel, 13×16 cm
4 000 HUF
2630480
11834
417
15000
Flea Market
3 db réz konyhai edény, kopásokkal, horpadásokkal
15 000 HUF
2631090
11835
417
Flea Market
Cserélhető lencsés nagyító szemüveg, eredeti dobozában
4 000 HUF
2631246
11836
417
Flea Market
62 db mini izzó5 színben, 7 db felcsíptethető foglalat és 30 db speciális formájú izzó
1 000 HUF
2631169
11837
417
Flea Market
56 db csigafúró, d: 3,2-12 mm és 16 db menetfúró, M3-12-ig, kopott, részben kissé rozsdás, műanyag dobozban
1 000 HUF
2631351
11838
417
Flea Market
4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal
1 000 HUF
2631362
11839
417
Flea Market
2 db szivarkás fém doboz, részletes tartalommal + New York fém hamutartó + alátétes doboz, kis sérüléssel
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m