Flea Market

Number of items: 495

5 darabos koktélos, bár ital keverő készlet, acél, gyári dobozában. m: 19cm
11828.

2 000 HUF

12 db kisebb méretű fém doboz (Tea Közért, Köménymag stb.), többsége XX. sz. közepe-második fele, kopott, részben kissé sérült
11829.

800 HUF
16

Rezezett fém tea, kávé és cukortartó, kopásnyomokkal, 3 db
11830.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüstözött alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11831.

5 000 HUF

Festett, faragott fa hal és kacsa, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 és 15 cm
11832.

3 000 HUF

Állítható keretű nagyító, a kereten sérüléssel, 13×16 cm
11833.

4 000 HUF

3 db réz konyhai edény, kopásokkal, horpadásokkal
11834.

15 000 HUF
40,65
46,88

Cserélhető lencsés nagyító szemüveg, eredeti dobozában
11835.

4 000 HUF

62 db mini izzó5 színben, 7 db felcsíptethető foglalat és 30 db speciális formájú izzó
11836.

1 000 HUF

56 db csigafúró, d: 3,2-12 mm és 16 db menetfúró, M3-12-ig, kopott, részben kissé rozsdás, műanyag dobozban
11837.

1 000 HUF

4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal
11838.

1 000 HUF

2 db szivarkás fém doboz, részletes tartalommal + New York fém hamutartó + alátétes doboz, kis sérüléssel
11839.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF