https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 214

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár Pandora jelzéssel, h: 1,7 cm, bruttó: 3 g
1
19048.

Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár Pandora jelzéssel, h: 1,7 cm, bruttó: 3 g

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) félkör alakú fülbevalópár apró kövekkel, függővel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 1,74 g
1
19049.

Ezüst(Ag) félkör alakú fülbevalópár apró kövekkel, függővel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 1,74 g

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
6
 
Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, állítható h: max. 66 cm, nettó: 10,94 g
1
19050.

Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, állítható h: max. 66 cm, nettó: 10,94 g

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kövekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 5,86 g
1
19051.

Ezüst(Ag) fülbevalópár zöld kövekkel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 5,86 g

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, belsejében ajándékozási sorokkal, jelzett, kissé nehezen nyílik, 11,5×8 cm, bruttó: 150,4 g
1
19052.

Ezüst(Ag) monogramos cigarettatárca, belsejében ajándékozási sorokkal, jelzett, kissé nehezen nyílik, 11,5×8 cm, bruttó: 150,4 g

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) cigarettatárca zománcozott díszítéssel, belül gravírozott névvel, jelzett, 8×11,5 cm, bruttó: 174,6 g
1
19053.

Ezüst(Ag) cigarettatárca zománcozott díszítéssel, belül gravírozott névvel, jelzett, 8×11,5 cm, bruttó: 174,6 g

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) bross, borostyánnal ékítve. 6,5x3cm, jelzett, Br: 15g.
1
19054.

Ezüst (Ag) bross, borostyánnal ékítve. 6,5x3cm, jelzett, Br: 15g.

 
Sold
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
1
 
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 52, nettó: 1,1 g
1
19055.

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, kis kopással, méret: 52, nettó: 1,1 g

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 8,9 g
1
19056.

Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyöngyökkel, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 8,9 g

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) háromlábú leveles tálka, jelzett, d: 10,2 cm, nettó: 32 g
1
19057.

Ezüst(Ag) háromlábú leveles tálka, jelzett, d: 10,2 cm, nettó: 32 g

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc gránát köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 11,6 g
1
19058.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc gránát köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 11,6 g

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
4
 
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4,2 g
1
19059.

Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 4,2 g

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment