Jewellery and precious metal items

Number of items: 214

Ovális csiszolású gyémánt 0,88 carat VS 2. (6,33x4,76x3,42 mm ), certifikáttal. / Diamond oval shape with certificate
19000.

480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

19001.

500 000 HUF
1 355,01
1 562,50

Arany (Au/18k) gyűrű 5 db gyémánttal ékítve. 0,55 ct, SI / Fg, 0,48 WS 1/F-G. Br 3,4 g, m: 51. Certifikáttal, eredeti dobozában.
19002.

420 000 HUF
1 138,21
1 312,50

19003.

320 000 HUF
867,21
1 000,00

19004.

340 000 HUF
921,41
1 062,50

Arany (Au/14k) pecsétgyűrű, spinellel ékítve. Jelzett br: 8,3 g
19005.

200 000 HUF
542,01
625,00

Ezüst (Ag) szecessziós cukordoboz, jelzett, sérült, 285 g 13x14 cm
19006.

65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst (Ag) gyertyatartó halas díszítéssel jelzett 13 cm bruttó 182 g
19007.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) keresztelőkészlet díszdobozban, jelzett, nettó: 158g
19008.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) markolatú tortalapát, dobozban, jelzett, h:30 cm, bruttó:105g
19009.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) talpú halványkék, csiszolt ólomkristály kínáló, jelzett, lepattanásokkal, alján horpadások, m:12,5cm, d:18cm
19010.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) talpú halványkék, csiszolt ólomkristály váza, jelzett, teteje lecsiszolt, alján horpadások, m:22,5cm
19011.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF