Books: Military

Number of items: 33

Deutsche Soldatenlieder. Leipzig. 1915. Hofmesiter. Litografált címlappal. Kissé sérült egészvászon kötésben
16559.

3 600 HUF
9,76
11,25

Temesváry Ferenc: Vas, ezüst és arany. Nemzeti történelmünk fegyverei. Keszthely, 1989, Helikon Kastélymúzeum. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
16560.

2 400 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
16561.

1 000 HUF

16562.

3 000 HUF

Dr. Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán. A Császári (és) Királyi Haditengerészet dunaflottillájától a Magyar Királyi Honvéd Folyamerőkig. (1870-1945). Bp.,(1991.), Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotba
16563.

1 600 HUF

vitéz Raics Károly: Vitézi lélek; Székesfehérvár, 1926. Szerzői (Csitáry G. Jenő) 40p. Kissé sérült papírkötésben
16564.

5 000 HUF

16565.

2 000 HUF

16566.

2 200 HUF
5,96
6,88

16567.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF