11782.
Closed 416. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Zajácz Tamás (1952-): Ágas-bogas. Bőr falikép, jelzett a hátoldalán, felületi kopásokkal, 90x61 cm