Books: Judaica Number of items: 41
2600158
17215
415
Books: Judaica
Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyvei 5 kötet, 1906, 1907, 1908, 1909., 1910. Szerk.: Bánóczi József. Bp., 1906-1910.,Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 394; 407; 450; 454; 440 p. Átkötött egészvászon-kötések, és kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal, foltos lapokkal, "Kispesti Izraelita Ifjúsági Egyesület" egykorú bélyegzéseivel.
6 000 HUF
2600019
17216
415
Books: Judaica
Schwartz Péter: A zsidó élet forrása. Sátoraljaújhely, 1941. Hirsch. 134p. Modern félvászon kötésben. Ritka!
5 000 HUF
2606130
17217
415
Books: Judaica
Günsberger Ferenc: Lábán alakja és környezete a zsidó irodalom hagyományos tükrében. én. 32p. Kiadói papírkötésben
5 000 HUF
2376506
17218
415
3400
Books: Judaica
3 400 HUF
2608897
17219
415
11000
Books: Judaica
11 000 HUF
2608899
17220
415
11000
Books: Judaica
11 000 HUF
2598961
17221
415
Books: Judaica
6 000 HUF
2602585
17222
415
Books: Judaica
5 000 HUF
2604340
17223
415
Books: Judaica
4 000 HUF
2600006
17224
415
Books: Judaica
Mózes 5. könyve. Wien, 1838. Anton Edlen von Schmid. Modern félvászon kötésben.
4 000 HUF
2606085
17225
415
Books: Judaica
Neuwirth Imre: Életcseppek. Galuti képek. Győr, é.n. Kisfaludy. Kiadói félvászonkötésben, Kissé sérült papír védőborítóval. Ritka!
4 000 HUF
2510518
17226
415
3800
Books: Judaica
3 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house