15105.
Closed 413. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Lovász György et al.: Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Magyar Millennium, 447 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.