Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
70 000HUF 189,70EUR, 218,75USD
My bid:
HUF
Description:
Jelzés nélkül, 1870-1920 körül működött japán művész, Meidzsi/Taisó-kor: Gésa kék-zöld kimonóban és ogi legyezővel. Vegyes technika, selyem, kissé foltos, gyűrődéssel. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 68×30 cm