https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Religion Number of items: 34
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2287658
17267
412
0
3200
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Várady József: Tiszáninnen református templomai. 3. sz. pótfüzet: A kondói református egyház története. Sajószentpéter, 1996, Borsodi Református Egyházmegye. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző, Várady József (1930-2008) kondói református lelkész által Dobrossy István (1946-2015) történész, levéltáros, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár igazgatója részére dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2386461
17268
412
0
1000
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Alceste Santini: Ezeréves az orosz egyház. Beszélgetés pimmel, minden oroszok pátriárkájával. Bp., 1988, Kossuth. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2446350
17269
412
0
2000
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Kamarás István: Krisnások Magyarországon. Bp., 1998, Iskolakultúra. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2368698
17270
412
0
800
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Venczel József: Misztériumjáték. Heves, 1993, Heves város önkormányzata. Gálfy-Bódi Tamás illusztrációival. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
The item is not available
2460008
17271
412
0
3600
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Joseph Wresinski: Szegények egyháza. Pannonhalma, 2010, Bencés. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2346555
17272
412
0
1000
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Lukátsi Vilma: "Igen, Atyám" Ungár Aladár dokumentum jellegű életrajza. Bp., 1993, Evangéliumi. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2288847
17273
412
0
1000
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Miskolci Keresztény Közéleti Almanach. Szerk.: Gróf Lajos. Miskolc, 2004, a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége miskolci csoportjának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2507092
17274
412
0
1000
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Rapcsányi László: Áthosz. A szent hegy és lakói. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2507172
17275
412
0
1200
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Bamber Gascoigne: A Keresztények. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2446629
17276
412
0
1000
Books: Religion
Artworks & Paper
1
Vallás témájú könyvtétel, 2 db. Czike Imre: Jézus születése és gyermekkora. Prohászka Ottokár előszavával. Bp, é.n., Franklin- Társulat. Jaschik Álmos rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé foltos és kopott borítóval. + Pohárnok Jenő: A gyermekek királya. A gyermek Jézus élete. Bp, é.n., Szent István Társulat. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Foltos egészvászon kötésben, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment