Books: Judaica Number of items: 31
2565190
17236
412
Books: Judaica
A Talmud magyarul. ford: Luzsénszky Alfonz. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Gede testvérek. KIadói papírborítással
1 200 HUF
2567231
17237
412
Books: Judaica
Révész Béla: Max Nordau élete. [Kispest, 1940,],Szerzői kiadás,(Fragó Imre-ny.), 335 p.+12 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, 6 hiányzó képtáblával.
1 200 HUF
2509243
17238
412
Books: Judaica
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2499225
17239
412
Books: Judaica
Bányai Viktóra: Ezekiel Landau prágai rabbi (1713-1793) döntvényeiből. Magyarországi adatok. A szövegek kiválasztásában és értelmezésében közreműködött Shlomo J. Spitzer. Szerk.: Komoróczy Géza. Héber Kútforrások Magyarország és a Magyarországi Zsidóság Történetéhez 18. század. I. Hungarica Judaica. 22. Bp., 2008., MTA Judaisztikai Kutatócsoport. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
2329982
17240
412
Books: Judaica
2 800 HUF
2329804
17241
412
Books: Judaica
1 000 HUF
2329890
17242
412
Books: Judaica
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house