Radocsay Dénes: A középkori Magyarország táblaképei. Bp., 1955., Akadé... https://www.darabanth.com/en/412-Online-auction/412.0/Books/Books-Architecture-Art~1000012/Radocsay-Denes-A-kozepkori-Magyarorszag-tablakepei-Bp-1955-Akademiai-Kiado-534plus1-pplusC~II2563742
2563742
16754
412
Books: Architecture, Art
2 800 HUF
Description: Radocsay Dénes: A középkori Magyarország táblaképei. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó, 534+1 p.+CCXXXIX (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal. Megjelent 3200 példányban.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
further page navigation Auction house