Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 60
2563085
11892
412
Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm
3 000 HUF
2563959
11893
412
Konfuciusz szobor, aranyszínű lakkozott szobrocska, kopott, m:18cm
3 000 HUF
2566097
11894
412
Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm
8 000 HUF
2566167
11895
412
Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm
3 000 HUF
2566301
11896
412
2db dél-amerikai figura, ónix, gyöngyház és egyéb kőberakással, jelzés nélkül, kopott, m:19cm
6 000 HUF
2566864
11897
412
11000
Öntöttvas turul szobor cca. 1940. Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő Rt. Jelzés nélkül. m: 17 cm
11 000 HUF
2566933
11898
412
Jelzés nélkül: Attila hun király. Égetett agyag, kopott, m:37cm
20 000 HUF
2567194
11899
412
Faragott fa szobor, jelzés nélkül, a fején kosarat tartó nő. m: 32cm
3 000 HUF
2567503
11900
412
Bronz medve, jelzés nélkül, kopásokkal, m:17cm
8 000 HUF
2569128
11901
412
Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
18 000 HUF
2570567
11902
412
30000
Jelzés nélkül: Fácánok. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, 30,5x16x10cm
30 000 HUF
2570566
11903
412
Jelzés nélkül: Vaddisznó. Öntött, patinázott bronz, kopott, m:9cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m