Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 60

Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm
11892.

3 000 HUF

Konfuciusz szobor, aranyszínű lakkozott szobrocska, kopott, m:18cm
11893.

3 000 HUF

Szecessziós ón szobor, nő rózsával, márvány talpon, kopott, jelzés nélkül, m:12cm
11894.

8 000 HUF

Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm
11895.

3 000 HUF

2db dél-amerikai figura, ónix, gyöngyház és egyéb kőberakással, jelzés nélkül, kopott, m:19cm
11896.

6 000 HUF
26

Öntöttvas turul szobor cca. 1940. Budapest-Salgótarjáni Gépgyár és Vasöntő Rt. Jelzés nélkül. m: 17 cm
11897.

11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzés nélkül: Attila hun király. Égetett agyag, kopott, m:37cm
11898.

20 000 HUF
54,20
62,50

Faragott fa szobor, jelzés nélkül, a fején kosarat tartó nő. m: 32cm
11899.

3 000 HUF

Bronz medve, jelzés nélkül, kopásokkal, m:17cm
11900.

8 000 HUF

Hinz&Kunst: Golfozó. Vas, jelzett, hibátlan m:19cm
11901.

18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Fácánok. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, 30,5x16x10cm
11902.

30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Vaddisznó. Öntött, patinázott bronz, kopott, m:9cm
11903.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF