Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 60
2000861
11880
412
8 000 HUF
1109658
11881
412
18 000 HUF
2538185
11882
412
Kutya szobor, fém szobor. Sérüléssel a talapzaton. 13x6,5 cm
6 000 HUF
2516913
11883
412
Kínai bölcs figura. Műgyanta 26 cm
5 000 HUF
2516914
11884
412
Kínai sárkány figura. Műgyanta . sérüléssel. 23 cm, m: 12 cm
3 000 HUF
2503451
11885
412
Tutanhamon büszt, műgyanta, kopott, m: 16cm
2 000 HUF
2215592
11886
412
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm
10 000 HUF
2516923
11887
412
Kakas pár, fém, jelzés és talpazat nélkül, kopott, m: 19cm
12 000 HUF
2562866
11888
412
Elefánt, egzótafa, jelzés nélkül, kopott, m:18cm, h:21 cm
4 000 HUF
2562923
11889
412
Ganesh, vagy Ganésa, faragott lávakő, kopott, m:13cm
3 000 HUF
2563057
11890
412
2db keleti fa szobor, 11-26cm, 1 db csont faragvány, 13,5cm
2 000 HUF
2563072
11891
412
M jelzéssel: Trombitás fiú. Öntött, patinázott bronz, jelzett: M. m:21cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m