Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 60

11880.

8 000 HUF

11881.

18 000 HUF
48,78
56,25

Kutya szobor, fém szobor. Sérüléssel a talapzaton. 13x6,5 cm
11882.

6 000 HUF

Kínai bölcs figura. Műgyanta 26 cm
11883.

5 000 HUF

Kínai sárkány figura. Műgyanta . sérüléssel. 23 cm, m: 12 cm
11884.

3 000 HUF

Tutanhamon büszt, műgyanta, kopott, m: 16cm
11885.

2 000 HUF

Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm
11886.

10 000 HUF

Kakas pár, fém, jelzés és talpazat nélkül, kopott, m: 19cm
11887.

12 000 HUF

Elefánt, egzótafa, jelzés nélkül, kopott, m:18cm, h:21 cm
11888.

4 000 HUF

Ganesh, vagy Ganésa, faragott lávakő, kopott, m:13cm
11889.

3 000 HUF

2db keleti fa szobor, 11-26cm, 1 db csont faragvány, 13,5cm
11890.

2 000 HUF

M jelzéssel: Trombitás fiú. Öntött, patinázott bronz, jelzett: M. m:21cm
11891.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF