10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Royal Worcester England antik angol teáskanna, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális lepattanások, kopások, mázrepedések, jelzett, Anglia 1892, m:13cm, d:19cm