Jewellery

Number of items: 132

Ezüst (Ag) Fülbevalópár gyönggyel ékítve, jelzett, 3,2x2,2 cm, bruttó: 17 g
19108.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) Art deco kínálótál, jelzett,d:25,5 cm, nettó: 380 g
19109.

40 000 HUF
108,40
125,00
14

Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos tálca, jelzett, 35x24cm, nettó:475g
19110.

75 000 HUF
203,25
234,38

Ezüst (Ag) Jugendstil / szecessziós cukordoboz. Jelzett. Apró sérüléssel (lyuk). nettó: 365g, 13x10x11cm.
19111.

80 000 HUF
216,80
250,00
11

Ezüst (Ag) Gyertyatartó. Greggio olasz design ezüst. Jelzett, 1980 körül, bruttó: 200g, m:23cm.
19112.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) Art Deco kínálótál, jelzett, 23,5cm, nettó:342g
19113.

50 000 HUF
135,50
156,25

Ezüst (Ag) nyelű tálalókészlet, jelzett, kopott, díszdobozban, bruttó:135g
19114.

18 000 HUF
48,78
56,25
10

19115.

8 000 HUF

19116.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) füles tálca. Jelzett. Kopott. Nettó: 339g, 40,5x15cm
19117.

65 000 HUF
176,15
203,13

1901 Ezüst (Ag.) 'Oesterreichischer Automobil-Club Bergfahrt Schottwien-Semmerling 22. September 1901 Kategorie III. II. Preis' feliratú dobozka, fa betéttel és aljjal, jelzett (1901 London), a fa betét és alj kijár, nettó: 156 gr., 8x11,5x4,5 cm
19118.

16 000 HUF
43,36
50,00
22

Ezüst(Ag) sas medál, jelzett, 2,5x4,5 cm, nettó: 4 g
19119.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF