Jewellery Number of items: 132
2434395
19000
411
500000
Jewellery
500 000 HUF
2212443
19001
411
340000
Jewellery
340 000 HUF
2556573
19002
411
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) Neorokokó áttört peremű tálca, apró horpadásokkal, Szemző (Kamjonkai) család címer vésetével, jelzett, 35x29cm, nettó:434g
100 000 HUF
2560492
19003
411
80000
Jewellery
Ezüst (Ag) markolatú, niellózott kozák szablya, jelzés nélkül, a penge feltehetően pótolt, kopásokkal, horpadásokkal, Kaukázus 1880 körül. h:45,5cm
80 000 HUF
2556547
19004
411
70000
Jewellery
Ezüst (Ag) Szecessziós dísztálca. Nemesi koronával és monogrammal, jelzett, 24x19cm, nettó:269g
70 000 HUF
2533429
19005
411
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 57, alul az íven öntési hibával, bruttó: 2,92 g
2 000 HUF
2533584
19006
411
Jewellery
Ezüst (Ag) csepp alakú fülbevalópár, jelzés nélkül, h: 3 cm, bruttó: 3,19 g
3 000 HUF
2533491
19007
411
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,85 g
3 000 HUF
2533411
19008
411
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű markazittal és fekete kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,18 g
3 000 HUF
2533656
19009
411
5500
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő, aranyozott ezüst apró kövekkel kirakott középrésszel, jelzett, állítható hosszúság, bruttó: 6,73 g
5 500 HUF
2518703
19010
411
Jewellery
Ezüst(Ag) variálható fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,49 g
3 600 HUF
2556502
19011
411
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) Cukorcsipesz. Jelzett. nettó: 26g, m:11cm.
6 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house