https://www.darabanth.com/en/411-Online-auction/411.0/Books/Books-Tales~1500020/Kunos-Ignac-Nippon-orszag-naposkertje-Japan-nepmesek-Tokyama-Koichi-elmondasa-utan-irta-~II2557803
2557803
17281
411
Books: Tales
1 200 HUF
Description:
Kúnos Ignác: Nippon-ország naposkertje. Japán népmesék. Tokyama Koichi elmondása után Ãrta - - után. Bp.,[1923],Athenaeum, 4+244 p. A borÃtó Fáy DezsÅ‘ munkája. Az oldalszámozáson belül egészoldalas rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.
Share:
Photo of the item taken by
: tánczos_gábor
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m