17145.
Closed 411. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1959, Mezőgazdasági Kiadó. harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső szennylap kissé foltos