Frames
Number of items: 22
2559659
12326
411
Frames
2 db dekoratív, bőr borítású, sarkaiban réz veretes, kissé kopott üvegezett asztali, de falra is akasztható képkeret, régi fotókkal. 13,5x9,5 cm
4 000 HUF
2552873
12327
411
Frames
2 db festett selyemkép, üvegezett dekoratív keretben, 14,5x20cm, (Hátoldalon: Hoffmann Ferenc képszalon kiállítási etikett címkéje)
4 000 HUF
2556990
12328
411
Frames
3db régi asztali képkeret, bennül régi fotó. 7,5x5 , 12,5x7,5 , 13x8 cm
4 000 HUF
2557079
12329
411
Frames
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Szent Cecília a zene védőszentje gyöngygobelin. 27x23cm
4 000 HUF
2558134
12330
411
Frames
Szent József a kisdeddel, gyöngy gobelin, dekoratív aranyozott keretben. 24x19
12 000 HUF
2558167
12331
411
Frames
Dekoratív üvegezett képkeret, benne a schönbrunni park nyomata. 30x36cm
2 400 HUF
2558170
12332
411
Frames
Dekoratív üvegezett képkeret, benne a bécsi főpiac nyomata. 30x36cm
2 400 HUF
2558175
12333
411
Frames
Dekoratív üvegezett képkeret, benne német népviselet nyomata. 31x24cm
2 000 HUF
2518325
12334
411
Frames
Dekoratív, régebbi üvegezett fa képkeret színezett fotóval. Bal oldalán élénél sérült. Belső méret: 45×35,8 cm
6 000 HUF
2558379
12335
411
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, tájkép ofszet nyomattal, belső méret: 33,5×22,5 cm
1 000 HUF
2559386
12336
411
Frames
2 db dekoratív üvegezett fa képkeret, 1900-1910 körüli Budapesti képeslapokkal (Halászbástya és Királyi vár), látható méret: 8x13 cm
4 000 HUF
2559486
12337
411
Frames
Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keret, Gróf Andrássy Gyula nyomattal, látható méret: 27x21 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m