Art-ceramics

Number of items: 179

Apátfalva népi kerámiatányér, kereszt motívummal, jelzett, kopott, apró mázlepattanások, d:23cm
11422.

4 000 HUF
14

Wilhelmsburg jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázlepattanások, d:23cm
11423.

3 000 HUF

Miskolcz jelzett népi tányér, kéázzel festett cserép, kopott, mázlepattanások, d:23.5cm
11424.

3 000 HUF

11425.

3 000 HUF

2db Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:23cm
11426.

5 000 HUF

Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22,5cm
11427.

3 000 HUF

Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett cserép, kopott, áz6lepattanásokkal, d:23cm
11428.

3 000 HUF

Apátfalva 2db jelzett népi cserép tányér, kézzel festett, kopott, mázlepattanások, d:21.5cm
11429.

4 000 HUF

Népi tányér, kézzel festett cserép, jelzett, kopott, csorba, d:23cm
11430.

2 000 HUF

2db régi népi korsó, színes mázakkal festett cserép, kopott, apró mázlepattanások, jelzés nélkül, m:17cm
11431.

6 000 HUF

Kovács Karolina (?-): Mázas kerámia óra, jelzett, elem nélkül, máz alatt hajszál repedésekkel, d: 27,5 cm
11432.

5 000 HUF

Népi váza, színes mázakkal festett cserép. Kopott, m: 37cm
11433.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF