Art-ceramics
Number of items: 179
2539710
11422
409
Art-ceramics
Apátfalva népi kerámiatányér, kereszt motívummal, jelzett, kopott, apró mázlepattanások, d:23cm
4 000 HUF
2539711
11423
409
Art-ceramics
Wilhelmsburg jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázlepattanások, d:23cm
3 000 HUF
2539712
11424
409
Art-ceramics
Miskolcz jelzett népi tányér, kéázzel festett cserép, kopott, mázlepattanások, d:23.5cm
3 000 HUF
2539713
11425
409
Art-ceramics
3 000 HUF
2539714
11426
409
Art-ceramics
2db Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:23cm
5 000 HUF
2539715
11427
409
Art-ceramics
Apátfalva jelzett népi tányér, kézzel festett cserép, kopott, mázrepedésekkel, d:22,5cm
3 000 HUF
2539716
11428
409
Art-ceramics
Hollóháza jelzett népi dísztányér, kézzel festett cserép, kopott, áz6lepattanásokkal, d:23cm
3 000 HUF
2539709
11429
409
Art-ceramics
Apátfalva 2db jelzett népi cserép tányér, kézzel festett, kopott, mázlepattanások, d:21.5cm
4 000 HUF
2539708
11430
409
Art-ceramics
Népi tányér, kézzel festett cserép, jelzett, kopott, csorba, d:23cm
2 000 HUF
2539707
11431
409
Art-ceramics
2db régi népi korsó, színes mázakkal festett cserép, kopott, apró mázlepattanások, jelzés nélkül, m:17cm
6 000 HUF
2541119
11432
409
Art-ceramics
Kovács Karolina (?-): Mázas kerámia óra, jelzett, elem nélkül, máz alatt hajszál repedésekkel, d: 27,5 cm
5 000 HUF
2517974
11433
409
Art-ceramics
Népi váza, színes mázakkal festett cserép. Kopott, m: 37cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m