Art-ceramics Number of items: 179
2518052
11434
409
Art-ceramics
Oláh István Hódmezővásárhely váza, kerámia, jelzett, kopott, apró csorbák, m: 24 cm
1 000 HUF
2518008
11435
409
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, (Korond butykos, ismeretlen cica kerámia, Oláh István Hódmezővásárhely váza) Kopott, mázrepedésekkel, apró csorbákkal. Részben jelzett. m: 13 és 25 cm között.
1 000 HUF
2514553
11436
409
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett figurális kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 27cm
2 000 HUF
2514552
11437
409
Art-ceramics
Vegyes népi kerámiatétel, részben jelzett, kopott, m: 6 és 15 cm között.
1 200 HUF
2514547
11438
409
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi Oláh István által festett kancsó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, m: 22cm
3 000 HUF
2541546
11439
409
Art-ceramics
Háromfüles kerámia bögre, oldalán kisebb sérüléssel, m: 12 cm
2 000 HUF
2538430
11440
409
3200
Art-ceramics
Kuglóf forma, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, falra akasztható, kisebb mázrepedésekkel, kopásnyomokkal, d: 18,5 cm
3 200 HUF
2538097
11441
409
Art-ceramics
Zöld mázas kerámia butykos, jelzés nélkül, kisebb lepattanásokkal, repedésekkel, m: 15,5 cm
1 600 HUF
2515473
11442
409
Art-ceramics
Feltehetően Hódmezővásárhelyi Kerámia Műhely: Menyecske. Fajansz, jelzés nélkül, apró csorbákkal, m: 26 cm
18 000 HUF
2458778
11443
409
Art-ceramics
Mónus Sándor (1909-1996): Fazekasműhely, Hódmezővásárhely 1981, festett kerámia, jelzett, hibátlan, 23x17x29cm
8 000 HUF
2535023
11444
409
Art-ceramics
Címeres Hollóházi, kézzel festett, régi, kerámia dísztányér. Jelzett. kis mázhibákkal
6 000 HUF
2535016
11445
409
Art-ceramics
Hollóházi, kézzel festett, régi, kerámia dísztányér. Jelzett. kis mázhibával
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house