Bozena Nemcová: A tizenkét hónap. Ford.: Palotai Erzsi. H.n., 1953, If... https://www.darabanth.com/en/409-Online-auction/409.0/Books/Books-Tales~2000022/Bozena-Nemcova-A-tizenket-honap-Ford-Palotai-Erzsi-Hn-1953-Ifjusagi-Konyvkiado-Vac~II2540139
2540139
17405
409
Books: Tales
1 000 HUF
Description: Bozena Nemcová: A tizenkét hónap. Ford.: Palotai Erzsi. H.n., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Václav Kocourek rajzaival illusztrálva. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel, kissé sérült kötéssel, az elülső szennylap kijár.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: ra
further page navigation Auction house