Tétel

90 000 HUF

Description:

Herendi Eton mintás 12 személyes teás, mokkás (cukortartója virág mintás, erősen sérült) és süteményes készlet. Kézzel festett, nyomott háncs mintás porcelán, jelzett: (1940, 4 db mokkás csésze pótolt, modern jelzéssel. Kopásnyomokkal. Hiányos!! Hiány: (1 db teás csészealj, 1 db teás cukortartó, 1 db süteményes tortatál). Sérülések: (1 db süteményes tányér repedt, 1 db mokkás csésze repedt, 1 db mokkás csészealj csorba, 1 db mokkás csésze ragasztott, csorba, 1 db mokkás csésze repedt, mokkás és teás kiöntő fedélrózsája csorba, 1 db teáscsésze repedt, 1 db teáscsésze alj csorba, 1 db mokkás virágmintás cukortartó erősen sérült)

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras