A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab... https://www.darabanth.com/en/408-Online-auction/408.0/Books/Books-Tales~2000026/A-fako-lovacska-Kazah-nepmesek-Ford-Balazs-Bela-Gereb-Laszlo-Rab-Zsuzsa-Val-az-utC3~II2514813
2514813
17327
408
Books: Tales
1 000 HUF
Description: A fakó lovacska. Kazah népmesék. Ford.: Balázs Béla, Geréb László, Rab Zsuzsa. Vál., az utószót és jegyzeteket írta: Kovács Zoltán. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Péterné munkái. Népek meséi. Bp.,1958,Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Auction house