2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Gesangbuch zum Gebrauche der Evangelisch-Reformirten deutschen Gemeinden in Ungarn. Paks, 1906, Ignatz Rosenbaum, 112 p. Német nyelven. Dombornyomott, rézveretes, kapcsos egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kijáró elülső szennylappal, kézzel írt feljegyzésekkel, az első néhány lapon sérüléssel.