Tétel

1 200 HUF

Description:

Vegyes gyógyászattal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Arany György: Gyógyító természet. Bp.én.,Élet és Egészség. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, foltos lapokkal, aláhúzásokkal.; Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, aláhúzásokkal.; Dr. Rosenberg László: A diétás beteg szakácskönyve. Változatos étrendek. IV. kötet. Cukorbetegek étrendje. Dr. Hetényi Géza előszavával. Bp.,é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc kissé elvált a borítótól.;

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras