13860. Closed 408. Online auction Ships Balaton
20 000 HUF
0 HUF
1971 "125 éves a balatoni gőzhajózás. 1846-1971. M. H. R.T.", emlékpohár, pácolt, sav-maratott, zománcfestett, aranyozott, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, kis karcolásokkal, m: 14 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert