11767.
Closed 408. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Császár Pál: Fülbevalós fej. Terrakotta, aranyozott, réz. Jelzett, hibátlan. 24 cm