Art-ceramics

Number of items: 159

Szecessziós majolika lámpatest. Padon ülő bohóclány, jelzés nélkül, sérült, törött. m: 36 cm
11132.

10 000 HUF

Fajansz dísztál fém peremmel, kopott, jelzett. d: 2,3,5cm
11133.

3 000 HUF

Capodimonte mini posztamens, matricás porcelán, kopott, jelzett. 18x10cm
11134.

5 000 HUF

Capodimonte leveses tál, kézzel festettporcelán, kopott, csorbákkal, jelzett. m: 25cm
11135.

8 000 HUF

Fábián kerámia kislány, kopott, etikettel jelzett, m: 20 cm
11136.

1 200 HUF

Fácán, színesen festett kerámia, kopott, jelzés nélkül, m: 17 cm, h: 27 cm
11137.

8 000 HUF

Jack Daniels hamutál, kerámia, , kopott, 16x16cm
11138.

1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: retró váza, színes mázakkal festett kerámia, hibátlan, m: 17 cm
11139.

2 600 HUF
7,05

Tulipános locsoló kanna, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, kopott, apró csorba m: 18cm
11140.

6 000 HUF

Vegyes kerámia tétel, (Korond butykos, ismeretlen cica kerámia, Oláh István Hódmezővásárhely váza) Kopott, mázrepedésekkel, apró csorbákkal. Részben jelzett. m: 13 és 25 cm között.
11141.

1 000 HUF

Bagoly, mázas kerámia, jelzett: VÉ. Kopott, apró lepattanások. m: 36cm
11142.

1 000 HUF
23

Selters Nassau forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, kopásnyomokkal, sérült m: 24 cm
11143.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF