Art-ceramics

Number of items: 159

3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm
11108.

1 000 HUF

Gránit virágmintás teás kanna, matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 17 cm
11109.

3 200 HUF
8,67
10,00

Olasz kerámia kancsó, jelzett, sérült, m: 40 cm
11110.

6 000 HUF

Retró kerámia fali dísztál. Mázas kerámia, Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, alján benyomott "ÉTKEZÉSHEZ NEM HASZNÁLHATÓ" jelzéssel, d: 26 cm
11111.

1 200 HUF

2 db spanyol fali dísztányér (flamenco táncosok, bikaviadal). Kézzel festett, mázas fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, kisebb mázhibákkal, lepattanással, d: 14,5 cm
11112.

1 000 HUF

Art deco, nagyméretű, német kínálótál, apró csorbákkal, jelzett, 35x25x11 cm
11113.

2 000 HUF

Méz csupor, fa mézadagolóval, kopott, m: 15 cm
11114.

1 400 HUF

Mázas kerámia butéla plasztikus díszítéssel, jelzés nélkül, kis mázrepedésekkel, m: 19 cm
11115.

1 000 HUF

Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm
11116.

2 000 HUF

Öregapó, mázas kerámia szobor, jelzés nélkül, lepattanásokkal, m: 16 cm
11117.

1 600 HUF

Lány, kerámia, jelzés nélkül, sérült, m: 27 cm
11118.

1 000 HUF

Mázas kerámia sörös korsó, ón fedéllel, jelzett, sérült, m: 21 cm
11119.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF