Art-ceramics Number of items: 159
2365489
11108
407
Art-ceramics
3 db spanyol "Carmen" női figura, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázhibákkal, apró kopásnyomokkal, m: 22 és 23,5 cm
1 000 HUF
2492278
11109
407
3200
Art-ceramics
Gránit virágmintás teás kanna, matricás, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 17 cm
3 200 HUF
2494112
11110
407
Art-ceramics
Olasz kerámia kancsó, jelzett, sérült, m: 40 cm
6 000 HUF
2484075
11111
407
Art-ceramics
Retró kerámia fali dísztál. Mázas kerámia, Iparművészeti Vállalat zsűri címkéjével, alján benyomott "ÉTKEZÉSHEZ NEM HASZNÁLHATÓ" jelzéssel, d: 26 cm
1 200 HUF
2484264
11112
407
Art-ceramics
2 db spanyol fali dísztányér (flamenco táncosok, bikaviadal). Kézzel festett, mázas fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, kisebb mázhibákkal, lepattanással, d: 14,5 cm
1 000 HUF
2478878
11113
407
Art-ceramics
Art deco, nagyméretű, német kínálótál, apró csorbákkal, jelzett, 35x25x11 cm
2 000 HUF
2503676
11114
407
Art-ceramics
Méz csupor, fa mézadagolóval, kopott, m: 15 cm
1 400 HUF
2469000
11115
407
Art-ceramics
Mázas kerámia butéla plasztikus díszítéssel, jelzés nélkül, kis mázrepedésekkel, m: 19 cm
1 000 HUF
2376230
11116
407
Art-ceramics
Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm
2 000 HUF
2376262
11117
407
Art-ceramics
Öregapó, mázas kerámia szobor, jelzés nélkül, lepattanásokkal, m: 16 cm
1 600 HUF
2491158
11118
407
Art-ceramics
Lány, kerámia, jelzés nélkül, sérült, m: 27 cm
1 000 HUF
2488070
11119
407
Art-ceramics
Mázas kerámia sörös korsó, ón fedéllel, jelzett, sérült, m: 21 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house