Photo Number of items: 491
2508866
13091
406
Photo
cca 1890 Genova 3 db nagy méretű szobor fotó 30x34 cm
1 000 HUF
2508907
13092
406
5500
Photo
5 500 HUF
2512682
13093
406
Photo
cca 1900-40 össz. 4 db francia fotó, 2 db esküvő témában, 10x7 és 16x11 cm közötti méretben
1 000 HUF
2513207
13094
406
Photo
1932-33 IV. osztály fotója lány diákokkal, Burger Ottó, Baja vintage fotója kartonon, pecséttel jelzett, karton foltos, 16x22 cm
1 200 HUF
2513233
13095
406
Photo
1949 Kislány babával, vintage színezett fotó kartonon, Könczöl Antal fényképész által jelzett és datált, hátoldalán Könczöl Antal diapozitív-trükkfilm-fotó fényképész pecsétjével is jelzett, 22x17 cm
1 000 HUF
2513200
13096
406
Photo
1912-13 Licsérd (Ličartovce) elemi iskola I-IV. osztály fotója, Szilágyi Arthur, Miskolc vintage fotója, üvegezett fa keretben, 12x16,5 cm
1 600 HUF
1830730
13097
406
Photo
Kb 40 darabors vegyes üvegdia tétel, közte erdélyi látképekkel
1 800 HUF
1830732
13098
406
Photo
kb 40 darabos vegyes üvegdia tétel, közte erdélyi látképekkel
1 800 HUF
2505822
13099
406
Photo
60 db régi fotó: közlekedés, vasút, téli sport, városok, tájak, családi porték, csoportképek
3 000 HUF
2511795
13100
406
Photo
Keményhátú fotó tétel a századforduló környékéről, vizitkártyák, kabinetfotók különböző műtermekből (Lojanek, Scheffler, Dolezer, Nagyvárad, Szabadka, Győr, Budapest, stb.), összesen 45 db, vegyes méretben
4 000 HUF
2505759
13101
406
Photo
cca 1950 6 db Forte film életképekkel, járművekkel nyaralással The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house