Tétel

Catalogue number:

17211.
Closed 406. Online auction
Books: Religion

1 000 HUF

19

Description:

Közönséges isteni tiszteletre rendelt énekes könyv. Magában foglal némely kiválogatott és a helvét vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket egynéhány imádsággal együtt. Bp.,én.,Hornyánszky Viktor-ny., 464 p. Korabeli bársonykötésben, a borítókon "gyöngydíszítéses képekkel", a hátsó képek "1891" felirattal, réz verettek és kapcsokkal, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, az elülső tábla belsején és az elülső szennylapon korabeli jegyzetekkel, tulajdonosi bejegyzésekkel, hiányzó hátsó szennylappal.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert