17097.
Closed 406. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Természettudományi Közlöny. XXXVI. kötet. Bp., 1904, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.