Brian Moynahan: Az orosz évszázad. Oroszország száz évének története f... https://www.darabanth.com/en/406-Online-auction/406.0/Books/Books-History~1000007/Brian-Moynahan-Az-orosz-evszazad-Oroszorszag-szaz-evenek-tortenete-fenykepeken-Jevgenyi~II2509699
2509699
15640
406
Books: History
3 000 HUF
Description: Brian Moynahan: Az orosz évszázad. Oroszország száz évének története fényképeken. Jevgenyij Jevutsenko előszavával. A fényképeket vál. Annabel Merullo és Sarah Jackson. Ford.: Neményi László, és Hegedüs Judit. Bp., 1995., Kossuth. Rendkívül izgalmas, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house