Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókk... https://www.darabanth.com/en/405-Online-auction/405.0/Books/Books-Sports-Chess-Alpinism~2000002/Bocsak-Miklos-Kocsis-es-Czibor-Bp-1983-Sport-Fekete-feher-fotokkal-illusztralva-Kiadoi~II2501507
2501507
15601
405
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
Description: Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Bp., 1983, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval. Czibor Zoltán (1929-1997) magyar válogatott labdarúgó, az Aranycsapat tagja által DEDIKÁLT példány!
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: nagy_andras
further page navigation Auction house