https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 56

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mechanikus, fém asztali óra, nem működik. m: 21cm
1
11600.

Mechanikus, fém asztali óra, nem működik. m: 21cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Junghaus art deco kandallóóra, működik, félütős, kulccsal, kisebb karcolással, jelzett h:21 cm, m:18 cm, sz:9 cm
1
11601.

Junghaus art deco kandallóóra, működik, félütős, kulccsal, kisebb karcolással, jelzett h:21 cm, m:18 cm, sz:9 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
4
 
15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban.
1
11602.

15 darabos zsebóragyűjtemény- Érdekes márkákkal J. W. Wapinski és feliratos számlapokkal, mindegyik javításra szorul. Házi készítésű fa tartóban.

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban
1
11603.

15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban

 
Sold
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
3
 
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
1
11604.

12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 
9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes
1
11605.

9 db utazóóra, egy Signal 601 dupla órás zsebrádió, egy ultra kisrádió. Mind működőképes

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm
1
11606.

Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm
1
11608.

Kínai vászonkép nagy méretű tájkép cca 1940, tussal jelezve. Képméret: 40x110 cm / Vintage Chinese silk picture. Landscape. Marked. 40x110 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment